Jakými způsoby je zajištěna bezpečnost v dětském pokoji?

Jakými způsoby je zajištěna bezpečnost v dětském pokoji? Jednoduché tvary, velké detaily, zaoblené rohy – ještě něco jiného? Jak zajistit bezpečnost dítěte, pokud je místnost se nachází ve druhém patře a vede dolů strmé schody?

Bezpečnost dětského nábytku je pro projektanta jedním z nejdůležitějších úkolů. Nábytek, vytvořený v souladu se zákony ergonomie, poskytuje maximální pasivní bezpečnosti. Výrobci nábytku sestavy mohou poskytnout četné vložky z materiálů.


V těch případech, kde na objednávku jsou možné jakékoliv změny “typické” nebo standardních konfigurací, individuálně “” tvar desky, železné a lůžek a jiné vyčnívající části úvahu specifika provozu v předstihu, a to, samozřejmě, to je nejvíce efektivně.

Pár slov o materiálech – ideální materiál pro dětský nábytek.

Vývoj nábytkářského průmyslu v současné fázi je, že ekologické a pro zdraví dítěte nábytek může být vyroben nejen z masivního dřeva. Výrobci high-tech materiály se starají o rozšíření sortimentu svých výrobků tím, že vše, co potřebujete. Dřevotřískové sporák, vyrobené rakouskou společností Egger, s níž pracuje Mr.Doors, má certifikát shody normy E1 a umožňuje vytvářet bezpečné a cenově dostupný nábytek pro dětské pokoje, zodpovězení dotazů široké spektrum spotřebitelů. Kromě toho stojí za zmínku rozsáhlé sbírky barevných plastů, ale také skla a zrcadel na filmové bázi, které, i když se jim náhodou , není po celé místnosti malé střepy, ale zůstane na filmu.

Jaká je standardní výbava školky? Co byste vy osobně byste doporučil přibrat?

Stojí za to zvážit, dětský pokoj jako byt v kostce: dítěti je potřeba ložnice, šatna, obývací pokoj (herna) a studovna. Pohlaví, věk a charakter hostitele vliv na individuální výběr prvků interiéru, stejně jako při vytváření “dospělý” obydlí. A opět, možnost individuální design nábytku bude maximálně zjednodušit úkol.

Prodám dětský nábytek v Moskvě a dalších regionech naší země můžete ve značkových showroomech “Ateliér nábytku Mr.Doors”.

sklad nábytku pro děti